Konsultacja z dietetykiem

 

Skuteczna dieta odchudzająca
Konsultacja z dietykiem klinicznym

Konsultacja z dietetykiem pomoże nam podjąć decyzję o zmianie stylu żywienia i pozbyć się raz na zawsze nadwagi. 

Konsultacja z dietetykiem klinicznym nie jest dedykowana jedynie dla osób, które zamierzają zredukować swoją wagę, ale dla wszystkich, którzy są świadomi – jak ważne dla zdrowia jest odpowiednie odżywiane. Najlepiej o tym wiedzą osoby, które z przyczyn zdrowotnych są na diecie eliminacyjnej, jaki np. alergicy pokarmowi, diabetycy, chorzy na trzustkę, wątrobę czy boreliozę. Osoby z wysokim cholesterolem lub kobiety zbliżające się do menopauzy.

Jest wiele produktów, które mają bardzo mało kalorii, a jednocześnie mnóstwo witamin i minerałów, stymulujących przemianę materii. Jeśli znajdą się na Twoim talerzu zaczniesz chudnąć.  Konsultacja z dietetykiem jest potrzebna, żeby dobrał w odpowiednich proporcjach jadłospis, który zapewni  wszystkie niezbędne nam składniki odżywcze.

Nasze diety przygotowane są zgodnie z najnowszymi badaniami naukowymi.  Zapewniają bezpieczeństwo dla zdrowia i wysoką skuteczność.  Badania potwierdzają, że najlepsze efekty dają diety dedykowane. Uwzględniają  w jadłospisie upodobania smakowe, dzięki temu są smaczne i zdrowe. Tylko taką dietę uda nam się przejść bez wyrzeczeń. Osiągnąć zamierzone efekty, bez męczarni i głodówek.  Spośród wielu produktów  nasz dietetyk wyselekcjonuje te, które są najwartościowsze dla twojego zdrowia.

Marianna Płońska – dietetyk kliniczny, studia skończyła na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jej głównym obszarem zainteresowań jest profilaktyka i leczenie otyłości, a także dieta w różnych chorobach metabolicznych. Swoją pracę dyplomową pisała z dietetyki sportowej, od wielu lat aktywnie korzysta z siłowni, swoich sił próbuje również w fitnessie i bieganiu. Jest pasjonatką pysznego jedzenia, zdrowego stylu życia i kawy. Dietetyka i sport to jej sposób na pełne zdrowia i uśmiechu życie.

UMÓW SIĘ Z DIETETYKIEM 

ZAPOMNIJ O NADWADZE

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku