🚫🥛 Dieta bezmleczna na miesiąc

200,00 

Dlaczego warto korzystać z naszych diet?

Samemu trudno jest zadbać o różnorodną i zbilansowaną dietę, a zbilansowana dieta to podstawa zdrowia, długiej młodości i dobrego samopoczucia. Zapewnia odpowiednią ilość witamin i składników mineralnych. Jeśli chcemy, żeby dieta była skuteczna, nie była udręką, a jednocześnie była smaczna i zdrowa – zanim zdecydujemy się watro się do niech przygotować. Pozwoli nam to trwale zachować idealną sylwetkę. I dla tej sylwetki, warto zrezygnować z radyklanego, szybkiego odchudzania, a tym bardziej głodzenia się.

Jesteśmy przeciwnikami szybkiego odchudzania, bo prowadzi do spadku przemiany materii. Organizm zaczyna samoistnie bronić się przed skutkami niedożywienia i zabezpiecza zapasy spowalniając proces spalania. Szybkie odchudzanie może prowadzić również do ogólnego osłabienia organizmu, wypadania włosów, pękania paznokci, pogorszenia cery, a także zmniejszenia ogólnej odporności.

Jeśli nawet uda nam szybko zrzucić zbędne kilogramy, to najprawdopodobniej tuż po zakończeniu diety nasz organizm zacznie domagać się uzupełnienia niedoborów, co często skutkuje powrotem do wcześniej wagi. Mając na uwadze zarówno Państwa komfort jak również zdrowie – przygotowaliśmy pełnowartościowy jadłospis, który pomoże bez stresu i zbytnich wyrzeczeń dojść do idealnej wagi.

Proponujemy Państwu zatem, świadome i zdrowe odchudzanie z możliwością konsultacji, z wykwalifikowanym dietetykiem klinicznym, który na każdym etapie odchudzania może przygotować dla Państwa dietę, uwzględniając upodobania smakowe czy też przewlekłe choroby.

Chudnij z nami i ciesz się długim zdrowiem!

Na poczatek dobieramy rozsądnie kalorie.

 

Opis

Dieta bezmleczna na miesiąc. Wiesz co jesz!

Dieta bezmleczna na miesiąc, to całkowite wykluczenie z jadłospisu produktów zawierających białko mleka. Taką dietę wybierają najczęściej osoby mające skazę białkową lub nie tolerującym mleka i laktozy. Warto mieć na uwadze, że wykluczając z diety jakieś składniki należy je zastąpić innymi. Zbilansowany i dobrze dostosowany pod nas jadłospis to podstawa naszego zdrowia. Zbędne kilogramy w naszym ciele gromadzą się latami, przez niezdrowy tryb życia i niewłaściwe nawyki żywieniowe. Wszystko to nieuchronnie prowadzi nas do nawagi, lub otyłości. Duża nadwaga jest już bardzo niebezpieczna dla naszego zdrowia. Częstą przyczyną nadwagi są uwarunkowania genetyczne, ale te osoby również mogą być szczupłe dzięki właściwemu odżywianiu.

Kilka słów o dietetyku

Konsultacja z dietetykiem klinicznym

Marianna Płońska – dietetyk kliniczny, studia skończyła na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jej głównym obszarem zainteresowań jest profilaktyka i leczenie otyłości, a także dieta w różnych chorobach metabolicznych. Swoją pracę dyplomową pisała z dietetyki sportowej, od wielu lat aktywnie korzysta z siłowni, swoich sił próbuje również w fitnessie i bieganiu. Jest pasjonatką pysznego jedzenia, zdrowego stylu życia i kawy. Dietetyka i sport to jej sposób na pełne zdrowia i uśmiechu życie.

Marianna Płońska ułożyła dla Państwa diety, które są do nabycia na w naszym sklepie internetowym.

Diety

Dieta bezmleczna

Skuteczna dieta bezmleczna na miesiąc przygotowana została przez dietetyka klinicznego – Mariannę Płońską. W oparciu o swoją szeroką wiedzę kompleksowo opracowała całodniowy jadłospis dostępny pod nazwą – dieta bezmleczna na tydzień. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest dieta miesięczna, bo to jest czas, żeby dostrzec już widoczne zmiany. Tu można wybrać dietę bezmleczna na dwa tygodnie.

Spośród bardzo wielu możliwości opracowaliśmy takie diety, których składniki są łatwo dostępne na  naszym rynku. Jednocześnie szanując Państwa czas – przygotowane diety nie są zbyt skomplikowane, ani pracochłonne, a jednak dostarczą do organizmu odpowiednią ilość niezbędnych składników odżywczych, żeby nie czuć głodu. Jeść z umiarem, nie przejadając się. Dobrze, o ile jest to możliwe,  żeby spożywać posiłki o stałych porach dnia. Śniadania i obiady są bardziej obfite, za to kolacje lekkie. Przechodząc na dobrze przygotowaną zbilansowaną dietę nie trzeba się katować, a odchudzanie staje się  przyjemnością.  Nasze dieta, to nie tylko sposób na zredukowanie wagi, ale również metoda na zdrowe, racjonalne odżywianie.

Co ważne, dieta klasyczna została podzielona według dziennych kalorii na: 1200, 1500, 1800, 2000, 2200, 2500.

Dieta bezmleczna na miesiąc przekona nas, że warto

Każdy chce mieć idealną sylwetkę, ale tylko nielicznym się to udaje. Częstym powodem jest brak wytrwałości. Nie ma nic gorszego niż częste zmienienie przyzwyczajeń żywieniowych. Albo przechodzenie z diety na dietę.  Żeby dieta była skuteczna powinna być przygotowana, a jeszcze lepiej prowadzona przez wykwalifikowanego dietetyka. Najlepiej, takiego dietetyka, który będzie miał na uwadze przede wszystkim nasze zdrowie, a jednocześnie zadba o nasz komfort psychiczny. Trudno wyobrazić sobie, że musimy wciąż wyrzekać się własnych przyzwyczajeń smakowych. Na dłuższą metę nikt tego nie wytrzyma. A każda kolejna podjęta próba zrzucenia wagi skończy się rozczarowaniem. Nasze dieta, to nie tylko sposób na zredukowanie wagi, ale również metoda na zdrowe, racjonalne odżywianie, które można stosować przez całe życie. Nagrodą będzie dla nas szczupła sylwetka i poczucie, że dbając o swoje zdrowie nie trzeba rezygnować z tego co lubimy jeść.

Jeśli podejmiemy świadomą decyzję, że chcemy przejść na dietę niech będzie ona skuteczna.  Ale też bezpieczna. Skutkiem drastycznych i szybkich metod odchudzania jest bardzo poważne zagrożenie dla naszego zdrowia. Osobom, które czerpią przyjemność z jedzenia bardzo trudno jest z dnia na dzień zrezygnować. Z wszystkiego do czego jesteśmy na co dzień przyzwyczajeni. To może prowadzić do frustracji.  A przecież nie żyjemy po to, żeby się katować.

Dlaczego warto samemu gotować?

Korzystając z naszych diet i gotując samodzielnie przede wszystkim wiesz co jesz. Dieta klasyczna na miesiąc pozwoli nam przekonać się, że gotowanie może być przyjemne. Przekonamy się, że watro stanąć w kuchni i przygotować posiłek samodzielnie. Wybierając diety gotowe nigdy nie mamy pewności co jemy i z jakich produktów zostały przyrządzone. Dodatkowo gotując samodzielnie mamy możliwość wybrać sprawdzone sklepy, w których zakupimy produkty zdrowe, bogate w wartości odżywcze. Odpowiednio urozmaicona dieta dostarczy do naszego organizmu składniki, które pomogą spalić nadmiar tłuszczu. Zapewni nam też, wystarczającą ilość składników odżywczych, które uczynią z nas ludzi szczupłych, zdrowych i zadowolonych z siebie. Podniesiecie też Państwo swoją samoocenę i zaczniecie odnosić życiowe sukcesy. Bo jak głosi stare przysłowie – w zdrowym ciele, zdrowy duch.

Żeby nie czuć głodu i nieustanej chęci na łakocie musimy każdego dnia dostarczać do organizmu odpowiednie ilościach niezbędnych składników odżywczych. Nie tylko minerały i witaminy ale również cukier i sól. Życzymy Państwu przyjemności z gotowania i wytrwałości w przestrzeganiu diety.

Ciekawostki historyczne

Sól ma od pewnego czasu kiepską prasę. Wpływa na zwiększenie nadciśnienia tętniczego, niszczy wątrobę, a jakby tego było mało, w 2011 roku ogłoszono, że może sprzyjać zachorowalności na raka żołądka. Dlatego zgadzamy się, że z solą trzeba postępować ostrożnie, ale nie można zapominać, że jest niezbędna.

Zarówno pojedynczemu organizmowi, jak i całej ludzkości. Bezpieczną, dzienną dawką soli jest podobno mniej więcej jedna łyżeczka stołowa. Wszystko to z pewnością prawda i trzeba z solą uważać. Zupełnie jednak nie zmienia to faktu, że jest ona jednym z najważniejszych surowców spożywczych w całych dziejach człowieka. Bez soli nie zaczęlibyśmy prowadzić osiadłego trybu życia. Nie powstały by pierwsze cywilizacje, a może nawet nie wybuchły by wielkie rewolucje. Sól na wagę złota: więcej na ukorzeni.pl

Marka

Diety Marianny Płońskiej

Informacje dodatkowe

kaloryczność

1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal, 2200 kcal, 2500 kcal

Może spodoba się również…